Jun
19
Sun
2016
EURO 2016: Ziua 10: Elvetia-Franta, Romania-Albania @ Cafe Teatru Play
Jun 19 @ 10:00 pm – 11:45 pm

DSC_2843 DSC_2845 DSC_2846 DSC_2847 DSC_2848 DSC_2849 DSC_2850 DSC_2851

 

Programul competiției este următorul:

GRUPE

Vineri, 10 iunie
ora 22.00 (St-Denis): Franţa – România – Grupa A

Sâmbătă, 11 iunie
ora 16.00 (Lens): Albania – Elveţia – Grupa A
ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor – Slovacia – Grupa B
ora 22.00 (Marseille): Anglia – Rusia – Grupa B

Duminică, 12 iunie
ora 16.00 (Paris): Turcia – Croaţia – Grupa D
ora 19.00 (Nice): Polonia – Irlanda de Nord – Grupa C
ora 22.00 (Lille): Germania – Ucraina – Grupa C

Luni, 13 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Spania – Cehia – Grupa D
ora 19.00 (St-Denis): Irlanda – Suedia – Grupa E
ora 22.00 (Lyon): Belgia – Italia – Grupa E

Marţi, 14 iunie
ora 19.00 (Bordeaux): Austria – Ungaria – Grupa F
ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia – Islanda – Grupa F

Miercuri, 15 iunie
ora 16.00 (Lille): Rusia – Slovacia – Grupa B
ora 19.00 (Paris): România – Elveţia – Grupa A
ora 22.00 (Marseille): Franţa -Albania – Grupa A

Joi, 16 iunie
ora 16.00 (Lens): Anglia – Ţara Galilor – Grupa B
ora 19.00 (Lyon): Ucraina – Irlanda de Nord – Grupa C
ora 22.00 (St-Denis): Germania -Polonia – Grupa C

Vineri, 17 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Italia – Suedia – Grupa E
ora 19.00 (St-Etienne): Cehia – Croaţia – Grupa D
ora 22.00 (Nice): Spania – Turcia – Grupa D

Sâmbătă, 18 iunie
ora 16.00 (Bordeaux): Belgia – Irlanda – Grupa E
ora 19.00 (Marseille): Islanda – Ungaria – Grupa F
ora 22.00 (Paris): Portugalia – Austria – Grupa F

Duminică, 19 iunie
ora 22.00 (Lille): Elveţia – Franţa – Grupa A
ora 22.00 (Lyon): România – Albania – Grupa A

Luni, 20 iunie
ora 22.00 (St-Etienne): Slovacia – Anglia – Grupa B
ora 22.00 (Toulouse): Rusia – Ţara Galilor – Grupa B

Marţi, 21 iunie
ora 19.00 (Paris): Irlanda de Nord – Germania – Grupa C
ora 19.00 (Marseille): Ucraina – Polonia – Grupa C
ora 22.00 (Bordeaux): Croaţia – Spania – Grupa D
ora 22.00 (Lens): Cehia – Turcia – Grupa D

Miercuri, 22 iunie
ora 19.00 (Lyon): Ungaria – Portugalia – Grupa F
ora 19.00 (St-Denis): Islanda – Austria – Grupa F
ora 22.00 (Nice): Suedia – Belgia – Grupa E
ora 22.00 (Lille): Italia – Irlanda – Grupa E

Optimi de finală

Sâmbătă, 25 iunie
Meci 1: A2 — C2 (Stade Geoffroy-Guichard — Saint-Etienne, 16,00)
Meci 2: D1 — B/E/F3 (Stade Bollaert-Delelis — Lens, 22,00)
Meci 3: B1 — A/C/D3 (Parc des Princes — Paris, 19,00)

Duminică, 26 iunie
Meci 4: F1 — E2 (Stadium de Toulouse — Toulouse, 22,00)
Meci 5: C1 — A/B/F3 (Stade Pierre-Mauroy — Lille, 19,00)
Meci 7: A1 — C/D/E3 (Stade de Lyon — Lyon, 16,00)

Luni, 27 iunie
Meci 6: E1 — D2 (Stade de France — Saint-Denis, 19,00)
Meci 8: B2 — F2 (Stade de Nice — Nisa, 22,00)

Sferturi de finală

Joi, 30 iunie
1: Meci 1 — Meci 2 (Stade Velodrome — Marsilia, 22,00)

Vineri 1 iulie
2: Meci 3 — Meci Match 4 (Stade Pierre-Mauroy — Lille, 22,00)

Sâmbătă, 2 iulie
3: Meci 5 — Meci 6 (Stade de Bordeaux — Bordeaux, 22,00)

Duminică, 3 iulie
4: Meci 7 — Meci 8 (Stade de France — Saint-Denis, 22,00)

Semifinale

Miercuri, 6 iulie
1: sfert 1 — sfert 2 (Stade de Lyon — Lyon, 22,00)

Joi, 7 iulie
2: sfert 3 — sfert 4 (Stade Velodrome — Marsilia, 22,00)

Finala

Duminică, 10 iulie
semifinala 1 — semifinala 2 (Stade de France — Saint-Denis, 22,00)

Jun
20
Mon
2016
EURO 2016: Ziua 11: Rusia-Tara Galilor, Slovacia-Anglia @ Cafe Teatru Play
Jun 20 @ 10:00 pm – 11:45 pm

DSC_2843 DSC_2845 DSC_2846 DSC_2847 DSC_2848 DSC_2849 DSC_2850 DSC_2851

 

Programul competiției este următorul:

GRUPE

Vineri, 10 iunie
ora 22.00 (St-Denis): Franţa – România – Grupa A

Sâmbătă, 11 iunie
ora 16.00 (Lens): Albania – Elveţia – Grupa A
ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor – Slovacia – Grupa B
ora 22.00 (Marseille): Anglia – Rusia – Grupa B

Duminică, 12 iunie
ora 16.00 (Paris): Turcia – Croaţia – Grupa D
ora 19.00 (Nice): Polonia – Irlanda de Nord – Grupa C
ora 22.00 (Lille): Germania – Ucraina – Grupa C

Luni, 13 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Spania – Cehia – Grupa D
ora 19.00 (St-Denis): Irlanda – Suedia – Grupa E
ora 22.00 (Lyon): Belgia – Italia – Grupa E

Marţi, 14 iunie
ora 19.00 (Bordeaux): Austria – Ungaria – Grupa F
ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia – Islanda – Grupa F

Miercuri, 15 iunie
ora 16.00 (Lille): Rusia – Slovacia – Grupa B
ora 19.00 (Paris): România – Elveţia – Grupa A
ora 22.00 (Marseille): Franţa -Albania – Grupa A

Joi, 16 iunie
ora 16.00 (Lens): Anglia – Ţara Galilor – Grupa B
ora 19.00 (Lyon): Ucraina – Irlanda de Nord – Grupa C
ora 22.00 (St-Denis): Germania -Polonia – Grupa C

Vineri, 17 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Italia – Suedia – Grupa E
ora 19.00 (St-Etienne): Cehia – Croaţia – Grupa D
ora 22.00 (Nice): Spania – Turcia – Grupa D

Sâmbătă, 18 iunie
ora 16.00 (Bordeaux): Belgia – Irlanda – Grupa E
ora 19.00 (Marseille): Islanda – Ungaria – Grupa F
ora 22.00 (Paris): Portugalia – Austria – Grupa F

Duminică, 19 iunie
ora 22.00 (Lille): Elveţia – Franţa – Grupa A
ora 22.00 (Lyon): România – Albania – Grupa A

Luni, 20 iunie
ora 22.00 (St-Etienne): Slovacia – Anglia – Grupa B
ora 22.00 (Toulouse): Rusia – Ţara Galilor – Grupa B

Marţi, 21 iunie
ora 19.00 (Paris): Irlanda de Nord – Germania – Grupa C
ora 19.00 (Marseille): Ucraina – Polonia – Grupa C
ora 22.00 (Bordeaux): Croaţia – Spania – Grupa D
ora 22.00 (Lens): Cehia – Turcia – Grupa D

Miercuri, 22 iunie
ora 19.00 (Lyon): Ungaria – Portugalia – Grupa F
ora 19.00 (St-Denis): Islanda – Austria – Grupa F
ora 22.00 (Nice): Suedia – Belgia – Grupa E
ora 22.00 (Lille): Italia – Irlanda – Grupa E

Optimi de finală

Sâmbătă, 25 iunie
Meci 1: A2 — C2 (Stade Geoffroy-Guichard — Saint-Etienne, 16,00)
Meci 2: D1 — B/E/F3 (Stade Bollaert-Delelis — Lens, 22,00)
Meci 3: B1 — A/C/D3 (Parc des Princes — Paris, 19,00)

Duminică, 26 iunie
Meci 4: F1 — E2 (Stadium de Toulouse — Toulouse, 22,00)
Meci 5: C1 — A/B/F3 (Stade Pierre-Mauroy — Lille, 19,00)
Meci 7: A1 — C/D/E3 (Stade de Lyon — Lyon, 16,00)

Luni, 27 iunie
Meci 6: E1 — D2 (Stade de France — Saint-Denis, 19,00)
Meci 8: B2 — F2 (Stade de Nice — Nisa, 22,00)

Sferturi de finală

Joi, 30 iunie
1: Meci 1 — Meci 2 (Stade Velodrome — Marsilia, 22,00)

Vineri 1 iulie
2: Meci 3 — Meci Match 4 (Stade Pierre-Mauroy — Lille, 22,00)

Sâmbătă, 2 iulie
3: Meci 5 — Meci 6 (Stade de Bordeaux — Bordeaux, 22,00)

Duminică, 3 iulie
4: Meci 7 — Meci 8 (Stade de France — Saint-Denis, 22,00)

Semifinale

Miercuri, 6 iulie
1: sfert 1 — sfert 2 (Stade de Lyon — Lyon, 22,00)

Joi, 7 iulie
2: sfert 3 — sfert 4 (Stade Velodrome — Marsilia, 22,00)

Finala

Duminică, 10 iulie
semifinala 1 — semifinala 2 (Stade de France — Saint-Denis, 22,00)

Jun
21
Tue
2016
EURO 2016: Ziua 12: Ucraina-Polonia, Irlanda de Nord-Germania, Cehia-Turcia, Croatia-Spania @ Cafe Teatru Play
Jun 21 @ 10:00 pm – 11:45 pm

DSC_2843 DSC_2845 DSC_2846 DSC_2847 DSC_2848 DSC_2849 DSC_2850 DSC_2851

 

Programul competiției este următorul:

GRUPE

Vineri, 10 iunie
ora 22.00 (St-Denis): Franţa – România – Grupa A

Sâmbătă, 11 iunie
ora 16.00 (Lens): Albania – Elveţia – Grupa A
ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor – Slovacia – Grupa B
ora 22.00 (Marseille): Anglia – Rusia – Grupa B

Duminică, 12 iunie
ora 16.00 (Paris): Turcia – Croaţia – Grupa D
ora 19.00 (Nice): Polonia – Irlanda de Nord – Grupa C
ora 22.00 (Lille): Germania – Ucraina – Grupa C

Luni, 13 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Spania – Cehia – Grupa D
ora 19.00 (St-Denis): Irlanda – Suedia – Grupa E
ora 22.00 (Lyon): Belgia – Italia – Grupa E

Marţi, 14 iunie
ora 19.00 (Bordeaux): Austria – Ungaria – Grupa F
ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia – Islanda – Grupa F

Miercuri, 15 iunie
ora 16.00 (Lille): Rusia – Slovacia – Grupa B
ora 19.00 (Paris): România – Elveţia – Grupa A
ora 22.00 (Marseille): Franţa -Albania – Grupa A

Joi, 16 iunie
ora 16.00 (Lens): Anglia – Ţara Galilor – Grupa B
ora 19.00 (Lyon): Ucraina – Irlanda de Nord – Grupa C
ora 22.00 (St-Denis): Germania -Polonia – Grupa C

Vineri, 17 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Italia – Suedia – Grupa E
ora 19.00 (St-Etienne): Cehia – Croaţia – Grupa D
ora 22.00 (Nice): Spania – Turcia – Grupa D

Sâmbătă, 18 iunie
ora 16.00 (Bordeaux): Belgia – Irlanda – Grupa E
ora 19.00 (Marseille): Islanda – Ungaria – Grupa F
ora 22.00 (Paris): Portugalia – Austria – Grupa F

Duminică, 19 iunie
ora 22.00 (Lille): Elveţia – Franţa – Grupa A
ora 22.00 (Lyon): România – Albania – Grupa A

Luni, 20 iunie
ora 22.00 (St-Etienne): Slovacia – Anglia – Grupa B
ora 22.00 (Toulouse): Rusia – Ţara Galilor – Grupa B

Marţi, 21 iunie
ora 19.00 (Paris): Irlanda de Nord – Germania – Grupa C
ora 19.00 (Marseille): Ucraina – Polonia – Grupa C
ora 22.00 (Bordeaux): Croaţia – Spania – Grupa D
ora 22.00 (Lens): Cehia – Turcia – Grupa D

Miercuri, 22 iunie
ora 19.00 (Lyon): Ungaria – Portugalia – Grupa F
ora 19.00 (St-Denis): Islanda – Austria – Grupa F
ora 22.00 (Nice): Suedia – Belgia – Grupa E
ora 22.00 (Lille): Italia – Irlanda – Grupa E

Optimi de finală

Sâmbătă, 25 iunie
Meci 1: A2 — C2 (Stade Geoffroy-Guichard — Saint-Etienne, 16,00)
Meci 2: D1 — B/E/F3 (Stade Bollaert-Delelis — Lens, 22,00)
Meci 3: B1 — A/C/D3 (Parc des Princes — Paris, 19,00)

Duminică, 26 iunie
Meci 4: F1 — E2 (Stadium de Toulouse — Toulouse, 22,00)
Meci 5: C1 — A/B/F3 (Stade Pierre-Mauroy — Lille, 19,00)
Meci 7: A1 — C/D/E3 (Stade de Lyon — Lyon, 16,00)

Luni, 27 iunie
Meci 6: E1 — D2 (Stade de France — Saint-Denis, 19,00)
Meci 8: B2 — F2 (Stade de Nice — Nisa, 22,00)

Sferturi de finală

Joi, 30 iunie
1: Meci 1 — Meci 2 (Stade Velodrome — Marsilia, 22,00)

Vineri 1 iulie
2: Meci 3 — Meci Match 4 (Stade Pierre-Mauroy — Lille, 22,00)

Sâmbătă, 2 iulie
3: Meci 5 — Meci 6 (Stade de Bordeaux — Bordeaux, 22,00)

Duminică, 3 iulie
4: Meci 7 — Meci 8 (Stade de France — Saint-Denis, 22,00)

Semifinale

Miercuri, 6 iulie
1: sfert 1 — sfert 2 (Stade de Lyon — Lyon, 22,00)

Joi, 7 iulie
2: sfert 3 — sfert 4 (Stade Velodrome — Marsilia, 22,00)

Finala

Duminică, 10 iulie
semifinala 1 — semifinala 2 (Stade de France — Saint-Denis, 22,00)

Jun
22
Wed
2016
EURO 2016: Ziua 13: Italia-Irlanda, Suedia-Belgia @ Cafe Teatru Play
Jun 22 @ 10:00 pm – 11:45 pm

DSC_2843 DSC_2845 DSC_2846 DSC_2847 DSC_2848 DSC_2849 DSC_2850 DSC_2851

 

Programul competiției este următorul:

GRUPE

Vineri, 10 iunie
ora 22.00 (St-Denis): Franţa – România – Grupa A

Sâmbătă, 11 iunie
ora 16.00 (Lens): Albania – Elveţia – Grupa A
ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor – Slovacia – Grupa B
ora 22.00 (Marseille): Anglia – Rusia – Grupa B

Duminică, 12 iunie
ora 16.00 (Paris): Turcia – Croaţia – Grupa D
ora 19.00 (Nice): Polonia – Irlanda de Nord – Grupa C
ora 22.00 (Lille): Germania – Ucraina – Grupa C

Luni, 13 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Spania – Cehia – Grupa D
ora 19.00 (St-Denis): Irlanda – Suedia – Grupa E
ora 22.00 (Lyon): Belgia – Italia – Grupa E

Marţi, 14 iunie
ora 19.00 (Bordeaux): Austria – Ungaria – Grupa F
ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia – Islanda – Grupa F

Miercuri, 15 iunie
ora 16.00 (Lille): Rusia – Slovacia – Grupa B
ora 19.00 (Paris): România – Elveţia – Grupa A
ora 22.00 (Marseille): Franţa -Albania – Grupa A

Joi, 16 iunie
ora 16.00 (Lens): Anglia – Ţara Galilor – Grupa B
ora 19.00 (Lyon): Ucraina – Irlanda de Nord – Grupa C
ora 22.00 (St-Denis): Germania -Polonia – Grupa C

Vineri, 17 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Italia – Suedia – Grupa E
ora 19.00 (St-Etienne): Cehia – Croaţia – Grupa D
ora 22.00 (Nice): Spania – Turcia – Grupa D

Sâmbătă, 18 iunie
ora 16.00 (Bordeaux): Belgia – Irlanda – Grupa E
ora 19.00 (Marseille): Islanda – Ungaria – Grupa F
ora 22.00 (Paris): Portugalia – Austria – Grupa F

Duminică, 19 iunie
ora 22.00 (Lille): Elveţia – Franţa – Grupa A
ora 22.00 (Lyon): România – Albania – Grupa A

Luni, 20 iunie
ora 22.00 (St-Etienne): Slovacia – Anglia – Grupa B
ora 22.00 (Toulouse): Rusia – Ţara Galilor – Grupa B

Marţi, 21 iunie
ora 19.00 (Paris): Irlanda de Nord – Germania – Grupa C
ora 19.00 (Marseille): Ucraina – Polonia – Grupa C
ora 22.00 (Bordeaux): Croaţia – Spania – Grupa D
ora 22.00 (Lens): Cehia – Turcia – Grupa D

Miercuri, 22 iunie
ora 19.00 (Lyon): Ungaria – Portugalia – Grupa F
ora 19.00 (St-Denis): Islanda – Austria – Grupa F
ora 22.00 (Nice): Suedia – Belgia – Grupa E
ora 22.00 (Lille): Italia – Irlanda – Grupa E

Optimi de finală

Sâmbătă, 25 iunie
Meci 1: A2 — C2 (Stade Geoffroy-Guichard — Saint-Etienne, 16,00)
Meci 2: D1 — B/E/F3 (Stade Bollaert-Delelis — Lens, 22,00)
Meci 3: B1 — A/C/D3 (Parc des Princes — Paris, 19,00)

Duminică, 26 iunie
Meci 4: F1 — E2 (Stadium de Toulouse — Toulouse, 22,00)
Meci 5: C1 — A/B/F3 (Stade Pierre-Mauroy — Lille, 19,00)
Meci 7: A1 — C/D/E3 (Stade de Lyon — Lyon, 16,00)

Luni, 27 iunie
Meci 6: E1 — D2 (Stade de France — Saint-Denis, 19,00)
Meci 8: B2 — F2 (Stade de Nice — Nisa, 22,00)

Sferturi de finală

Joi, 30 iunie
1: Meci 1 — Meci 2 (Stade Velodrome — Marsilia, 22,00)

Vineri 1 iulie
2: Meci 3 — Meci Match 4 (Stade Pierre-Mauroy — Lille, 22,00)

Sâmbătă, 2 iulie
3: Meci 5 — Meci 6 (Stade de Bordeaux — Bordeaux, 22,00)

Duminică, 3 iulie
4: Meci 7 — Meci 8 (Stade de France — Saint-Denis, 22,00)

Semifinale

Miercuri, 6 iulie
1: sfert 1 — sfert 2 (Stade de Lyon — Lyon, 22,00)

Joi, 7 iulie
2: sfert 3 — sfert 4 (Stade Velodrome — Marsilia, 22,00)

Finala

Duminică, 10 iulie
semifinala 1 — semifinala 2 (Stade de France — Saint-Denis, 22,00)

Dec
6
Tue
2016
Bayern-Atletico Madrid@Cafe Teatru Play @ Cafe Teatru Play
Dec 6 @ 9:45 pm – 11:45 pm